Hakkımızda

FORTIS PlastikAmbalaj sektöründeki 10 yıllık tecrübesi ile FORTİS PLASTİK, İstanbul/Tuzla/Orhanlı’daki Organize Sanayi Sitesinde 4.000 m² lik kapalı alana sahip binasında üretimini gerçekleştirmektedir.

Toplam 35 ülkeye yapılan ihracatı ile her yıl kapasitesini ve kalitesini artıran, istikrarlı büyümeye çalışan, AR-GE’ye önem veren ve geliştiren bir firma olarak, ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir.

Ürünlerinde sadece orijinal ve birinci sınıf geri dönüşümlü hammadde kullanan Fortis Plastik ambalaj sektöründe kullanılan tek kullanımlık plastik bardak, çatal, kaşık, bıçak, çay ve kokteyl karıştırıcıları, cips çatalları, kılıç kürdanlar ve diğer zengin çeşit ürünleriyle üretimini gerçekleştirmektedir.

Hizmet verdiği sektörler arasında toptan satış yapan ambalaj firmaları, gıda firmaları, catering firmaları, restaurantlar, hastaneler, okullar, ihracat firmaları, turizm firmaları, oteller ve hipermarketler yer almaktadır.

MÜŞTERİ POLİTİKAMIZ

Kalite, Güven, AR-GE gibi çalışmalar ve çeşitlilik yaratabilme prensiplerimiz sayesinde her geçen yıl daha çok sayıda, müşterilerimizin tüm ambalaj ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktayız .

FORTİS PLASTİK, müşteri odaklılığı sayesinde müşterilerin beklenti ve isteklerine çok hızlı geri dönüş yaparak, talepleri doğrultusunda çözüm ortağı olmayı hedefleyen, kalite standartlarından ödün vermeden hizmetlerine devam ettirmektedir. Gıdayla uyum, hijyen, çevre dostu ürünler ve geri dönüşüm en önemli ilkelerimizdir. Kuruluş faaliyetlerimiz kapsam ve uygulamalarında, anayasamız olan ISO 9001-22000 Kalite Yönetim Sistemini etkin olarak uygulamaktayız.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

FORTİS PLASTİK LTD.ŞTİ. olarak;